Ana sayfa

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Saç dökülmesi ürünleri, cilt bakımı, epilasyon kremi ve sprey yüz bakım serumu ve benzeri gibi üst düzey, profesyonel kozmetik satışlarına kendini adamıştır. LANTHOME.PANSLY, FirstSun, Aichun, vb. markalarla kozmetik ve güzellik ürünlerinin araştırılması, üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmıştır ve şimdiden tüm dünyada büyük bir itibar kazanmıştır. lapan, Kore ve Avrupa, Amerika'ya ihracat yapmaktadır.

 • OEM / ODM

  SGS , MSDS , GMPC , FDA ve mükemmel kalite ve iyi hizmet tutumu ile bir dizi sertifikaya sahip olan , yurtiçi ve uluslararası profesyonel kozmetik alanında ilk k ass itibarını kazanmıştır .

 • Ar-Ge

  Markanın başlangıcından beri.şirket, hammadde seçimini ve üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ederek, marka etkinliğini ve "doğal güce saygı" geliştirme araştırmasını geliştiren uzun vadeli role bağlı kalarak halk sağlığı uygulamasına kendini adamıştır.Şirket, Japonya'dan IMPORED saf doğal hammadde kullanmakta ısrar ediyor, bu da şirketin müşterilerimize ve piyasaya inançla davrandığını, sağlıklı ve doğal yaşam felsefesini bir günden ziyade uzun vadeli bir kariyer olarak geliştireceğimizi gösteriyor.
  şu anda ."Birazdan başlamak, her müşterinin ihtiyaçlarına odaklanmak" sizin için nihai hedefimizdir.

İletişim bilgileri
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Raven

Tel: 86-13763389634

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)