Ana sayfa

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.

şirket Profili

Guangzhou Lianbiquan Biyolojik Technology Co., Ltd., Guangzhou, Çin'de bulunmaktadır. Bu, güzellik ve cilt bakımı endüstrisinde erkek bakımı, güzellik cilt ve vücut bakımı, saç bakımı ve epilasyon serileri vb. konularını kapsayan yeni ve yenilikçi bir şirkettir. , ve en yenilikçi ve çok satan ürünler. Üç ana marka ile güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var: LANTHOME, PANSLY ve FIRSTSUN, 1 0,0 0 0+ acente tarafından büyük beğeni toplayan, sıcak satış ürünleri kazanan 1 5 0+ ürün, 1,0 0 0 + 5 yıldan fazla uzun vadeli işbirliğine sahip şirketler. İşbirliği şirketi 1,2 0 0 metrekarelik modern bir üretim üssüne sahiptir ve marka tarafı distribütör müşterilerimize marka pazarlama hizmetleri sunmaya adanmış bağımsız bir marka operasyon departmanına sahiptir, en son tasarım çözümleri, en yaratıcı reklam videoları, ve günde 1,0 0 0+ sipariş getirebilecek İnternet ünlü drenaj hizmetleri.

 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Lianbiquan Biyolojik Teknoloji Co, Ltd.saç dökülmesi ürünleri, cilt bakımı, epilasyon kremi ve sprey yüz bakım serumu ve benzeri gibi üst düzey, profesyonel kozmetik satışlarına kendini adamış yeni bir biyoteknoloji şirketi olan 2016 yılında kurulmuştur.LANTHOME.PANSLY, FirstSun, Aichun, vb. markalarla kozmetik ve güzellik ürünlerinin araştırılması, üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmıştır ve şimdiden tüm dünyada büyük bir itibar kazanmıştır.SGS, MSDS, GMPC, FDA ve bir dizi sertifikaya sahip, mükemmel kalite ve iyi hizmet tutumu ile lapan, Kore ve Avrupa, Amerika'ya ihracat yapıyor, yurtiçi ve uluslararası profesyonel kozmetik alanında ilk c ass itibarını kazanıyor.

Markanın başlangıcından beri.şirket, hammadde seçimini ve üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ederek, marka etkinliğini ve "doğal güce saygı" geliştirme araştırmasını geliştiren uzun vadeli role bağlı kalarak halk sağlığı uygulamasına kendini adamıştır.Şirket, Japonya'dan IMPORED saf doğal hammadde kullanmakta ısrar ediyor, bu da şirketin müşterilerimize ve piyasaya inançla davrandığını, sağlıklı ve doğal yaşam felsefesini bir günden ziyade uzun vadeli bir kariyer olarak geliştireceğimizi gösteriyor.
şu anda ."Birazdan başlamak, her müşterinin ihtiyaçlarına odaklanmak" sizin için nihai hedefimizdir.

Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Lanthome

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 50000000-80000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Lianbiquan Biological Technology Co., Ltd. Sertifikalar